#1 2010-12-30 00:51:04

Intel123456789

Administrator

status michcio1007@aqq.eu
31487171
Call me!
Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 10000044
Punktów :   
Test: src="templates/subBlack/images

quest na 2 rd Elven Elder

Trial of the Pilgrim

1. W Orc Barracks spotykamy Hermita Santiago, który wysyła nas do kilku lokacji:
a) Orc Village - trzeba porozmawiać z Seer Tanapi i zdobyć informacje o Paagrio,
b) Dwarven Village - trzeba porozmawiać z Gwari Twinklerock i zdobyć informacje o Maphr,
c) Giran - tu trzeba porozmawiać z Priest Primos i zdobyć informacje o Einhasad,
d) Elven Village - tu rozmawiamy z Andellią aby zdobyć informacje o Evie i Shilen.

2. W Orc Village rozmawiamy z Seer Tanapi, który wysyła nas do Cave of Trials aby spotkać się z Ancestor Martankus. Ten z kolei wyśle nas do Forgotten Temple po Essence of Flame zdobędziemy ją na Lava Salamanders w Fire Zone. Wracamy do Ancestor Martankus i otrzymujemy Heart of Flame.

3. W Dwarven Village rozmawiamy z Gwari Twinklerock, Magister Gerald i Wanderer Dorf (musisz porozmawiać tylko z dwoma).

4. W Giran porozmawiaj z Priest Primos, który wyśle Cię na Talking Island

5. W Talking Island rozmawiamy z Priest Petron, który poprosi Cię o upolowanie Nahira w Elven Ruins i zdobycie Hair of Nahir. Następnie wracamy do Petrona, który wysyła Cię do Elven Village.

6. W Elven Village porozmawiaj z Andelią. Ta wyśle Cię do neutral zone abyś zapolował na Black Willows i zdobył Debris of Willow (mała wskazówka - jednego z potworów spotkałem kiedyś na środku swampland). Debris od Willow oddaj Uruha, która znajduje się niedaleko miejsca pojawienia się potwora. Uruha zamieni Debris w Book of Darkness z którą musisz wrócić do Andelli. Ta wyśle Cię do Wastelands aby spotkać się z Wiseman Casian (najlepiej szukać go wchodząc do wastelands od południowej strony). Porozmawiaj z Wisemanem aby zdobyć Book of Sage i wróć do Hermana Santiago u którego rozpoczynałeś swój quest. On nagrodzi Cię Pilgrim's Voucher i to już koniec.


Test of Life


1. Quest rozpoczyna się w Dion Castle Town. Aby zacząć questa znajdź Master Cardien. Cardien da Ci rzecz potrzebną do questa "Cardien’s Letter" i powie Ci abyś kierował się do Elven Village i znalazł Hierarch/Elder Asterios.

2. W Elven Village odwiedź gildie aby znaleźć Asteriosa. Kiedy oddasz mu list, musisz odpowiedzieć na jego pytania (druga odpowiedź jest prawidłowa). Jeśli odpowiesz prawidłowo dostaniesz questowe rzeczy "Moonflower's Charm" i "Hierarch/Elder's Letter" i poprosi Cię abyś przyniósł do niego inną questową rzecz "Life's Water".

3. Idz do Iris Lake (jeziorko na południe , przy drodze od Elven Village) i znajdź tam NPC-ka Talia. Daj jej "Elder's Letter". Ona Ci powie, że żeby zdobyć "Life's Water" musisz iść i zdobyć "Grail of Purity" oraz "Talin's Spear". Żeby znaleźć Grala musisz iść do Giran Castle Town. Ona (chyba chodzi o ta Talie) da Ci "Grail's Book".

4. W Giran musisz znaleźć Blacksmith Pushkin i dać mu ksiażkę. Pushkin da Ci rzecz questową "Pushkin's Ingredient List", na liście jest "10 pure mithril lumps, 20 soldier ant's acid" i "20 wyrm's toenails/claws".

4.a. Wyrm's Claws znajdziez w Wyrmach (potworach). Znajdziesz je na drodze z Gira do Oren, są agresywne.
4.b. Pure mithril lumps znajdziesz w Guradian Basilisk. Znajdziesz je w tym samym miejscu co Wyrmy.
4.c. Soldier Ant's acid znajdziesz w Soldier Ants. Znajdziesz je w Wastelands.

5. Po zebraniu wszystkich wskazanych przez niego w liście rzeczy wróć do Pushkina a on da Ci questową rzecz "Pure Mithril" (jakas waza, szklanka czy cos takiego). Zabierz to do Talii.

6. Kiedy oddasz to Talii, ona powie Ci, że aby mogła skończyć "Grail of Purity" będzie potrzebowała kolejnej questowej rzeczy "Stardust". Aby skończyć to musisz iść do Dark Elven w rejony Initation Altar. Talia da Ci "Talia's Letter".

7. W Altar znajdź Sorceress Akenia. Kiedy ją spotkasz, ona powie Ci, że da Ci ten "Stardust", jesśi przyniesiesz jej "Andelia's Sacred Book". Żeby to zdobyc idź do Gludin Village i znajdź NPC-ka Priest Adonius. Akenia da Ci "Akenia's Orders" żebys to ze sobą niósł.

8. Jak otrzymasz rozkazy od Priesta Adoniusa, on da Ci "Adonius's Ingredient List". Na liście jest napisane żebyś zdobył "20 spider ichor" i "20 harpy's fluff".

8.a. Harpy's fluff wypadają z Harpy. Znajdziesz je na południu Dragon Valley lub na wschód/północ od Giran. (Strzałka na mapie na tej stronce co tłumaczę)

8.b. Spider ichor wypadają z Swamp Spider (chyba). Znajdziesz je u podnóża na południu od Cruma Tower na tych bagnach (tam jest tylko jeden typ pajaków).

9. Jak juz zdobedziesz wszystkie rzeczy i wrócisz do Adoniusa, zdobędziesz questową rzecz "Andelia's Sacred Book copy". Weź to do Akenia która czeka w Initation Altar. Kiedy jej to oddasz otrzymasz ten "Stardust" i możesz wrócić do Talia w Iris Lake.

10. Talia da Ci teraz qestową rzecz "Talia's Letter" (inny od poprzedniego) i wyśle Cię do Hunters Village żeby znaleźć NPC-ka
Isabel Silvershadow. W drugiej części będziesz próbował zdobyć "Talia's Spear".

11. Znajdź Isabel Silvershadow w Hunters Village . Ona da Ci questową rzecz "Isabel's Order" żebyś
mógł zebrać "Talin's spear blade" i "Talin's spear handle" oraz "4 Talins Jewels". Będziesz musiał iść i polować na Leto
Lizardman Shaman .

12. Leto znajdziesz na poludnie od Oren po obu stronach drogi lączącej Oren i Giran. Musisz z nich wydobyć "Talin's spear
blade" i "Talin's spear handle" oraz te cztery diamenty/kamienie "Talin's ruby", "Talin's aquamarine", "Talin's amethyst",
"Talin's peridot".

13. Kiedy wrócisz do Isabel z tymi rzeczami, ona da Ci jakąs włócznie/pike i questowa rzecz Isabel's Letter. Wróć z tym do
Talii.

14. Jak pogadasz z Talią ponownie ona powie Ci, że ma już włócznię i grala, lecz powie Ci, że potrzebuje jeszcze "Eva's
Unicorn's Tear". Jak będziesz miał zabić te Unicorny (jednorozce) używaj "Talin's Spear" który otrzymałes. Jednorożec jest na tej samej drodze po lewej stronie , trzeba tylko dalej iść.

15. Kiedy wrócisz do Talii z "Eva's Unicorn's Tear" ona da Ci rzecz questową "Life's Water". Musisz oddać to Asteriosowi w
Elven Village.

16. Kiedy oddasz Asteriosowi "Life's Water", Asterios poprosi Cię o jeszcze jedną przyslugę aby uratować "matczyne drzewo"
Poprosi Cię abyś spotkał się z Master Cardien w Dion Castle Town. On da Ci questową rzecz "Camomila's Charm" (ten
Asterios da to)

17.Ostatecznie w Dion odnajdź tego Master Cardien i wręcz mu "Camomila's Charm". Wtedy ten da Ci questową rzecz "Life's
Voucher".


Judgment of Healer

1. Quest rozpoczyna się w swiątyni Giran Castle Town przez Priest Bandellos. Świątynia jest dużym budynkiem we wschodniej części Giran Castle Town (to ten duży obiekt przy Gatekeeper). Bandellos powie Ci, żebyś poszedł do Gludin Village i znalazł NPC-ka Perrin. Perrin jest na wzgórzem obok portu. Stojąc prostopadle do portu i morza Perrin będzie po prawej stronie.

2. Perrin powie Ci, żebys poszedł do Allana, który stoi po drugiej stronie portu obok latarni, jednak po rozmowie pokaże sie potwór którego trzeba zabić. Allana wyśle Cię w okolice Gludio abyś znalazł Orphanage Head Goop

3. Goop zapyta Cię czy dofinansujesz go 10,000 Aden. Jeśli dofinansujesz quest potoczy sie zupelnie inaczej. Więc mów, że nie dofinansujesz (ang. not donate).

4. Jeśli powiedziałes, że nie dofinansujesz Goop trochę sobie pogada i zamknie się okno rozmowy (lub rozmowa się skończy i sam zamkniesz). Po zamknięciu zagadaj do niego jeszcze raz. Goop wyśle Cię wtedy do Gludio abyś znalazł Master Sorius (budynek w którym bierzesz skille). Sorius wyśle Cię do Orc Barracks żebyś znalazł Daurin Hammercrusher

5. Jak pogadasz z Daurin i zamkniesz okienko pojawią się 3 lizardy. Użyj czaru uśpienia i zabij jednego po drugim. Odkąd jest to quest uzdrawiacza, Robienie tego questa samemu bedzie raczej trudne, więc przyprowadź ludzkiego rycerza ze sobą. Lizardmeny wyrzucą przedmiot questowy przypominający scroll. Jeśli nie uda Ci się uzbierać tych rzeczy nie bedziesz mial innego wyjścia jak zacząć od nowa quest. (w amerykanskiej wersji Daurin może wydać Ci inne polecenie dotyczące Shiningblade i Piper Longbow - przeczytaj dialog).

6. Teraz jak masz scrolle możesz wrócić do Gludio do Soriusa. Będziesz musiał pójść w rejony Dark Elven Village do Dark Elven Initation Altar i znaleźć Slain Shiningblade.

Po rozmowie z Slain skieruje Cię do Mystery Dark Elf. Musisz z nim trzy razy porozmawiać, aż do momentu gdy skieruje Cię do następnego NPC. Po każdej rozmowie pokażą się potwory i z nich bedą wypadac questowe przedmioty:

- 1 raz pojawią sie 3 Lizardmeny
- 2 raz pojawią sie 3 Lizardmeny Archer
- 3 raz pojawią sie 2 Lizardmeny Shamany/Overlordy

Skończenie tego w pojedynkę jest bardzo ciężkie i tu przyda się pomoc.

7. Po skończonej próbie kieruj się na poludniowy-zachod od Altar

i znajdź NPC-ka Saint Christina. Wysłuchaj co ma Ci do powiedzenia.

8. Następnie wróć do Gludio i pogadaj z Soriusem. Później idź do Giran i pogadaj z Bandellos. Otrzymasz "expirience" i SP oraz ostatni questowy przedmiot - Healer's Voucher.


http://img526.imageshack.us/img526/5598/011911totalwarshogun2kn.jpghttp://img40.imageshack.us/img40/7654/gearsfeature.jpg
http://img143.imageshack.us/img143/8884/anigimlitn.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zbiorniki jednokomorowe łączone