#1 2010-12-30 00:55:21

Intel123456789

Administrator

status michcio1007@aqq.eu
31487171
Call me!
Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 10000044
Punktów :   
Test: src="templates/subBlack/images

Quest na 2 rd Prophet

Trial of the Pilgrim

1. W Orc Barracks spotykamy Hermita Santiago, który wysyła nas do kilku lokacji:
a) Orc Village - trzeba porozmawiać z Seer Tanapi i zdobyć informacje o Paagrio,
b) Dwarven Village - trzeba porozmawiać z Gwari Twinklerock i zdobyć informacje o Maphr,
c) Giran - tu trzeba porozmawiać z Priest Primos i zdobyć informacje o Einhasad,
d) Elven Village - tu rozmawiamy z Andellią aby zdobyć informacje o Evie i Shilen.

2. W Orc Village rozmawiamy z Seer Tanapi, który wysyła nas do Cave of Trials aby spotkać się z Ancestor Martankus. Ten z kolei wyśle nas do Forgotten Temple po Essence of Flame zdobędziemy ją na Lava Salamanders w Fire Zone. Wracamy do Ancestor Martankus i otrzymujemy Heart of Flame.

3. W Dwarven Village rozmawiamy z Gwari Twinklerock, Magister Gerald i Wanderer Dorf (musisz porozmawiać tylko z dwoma).

4. W Giran porozmawiaj z Priest Primos, który wyśle Cię na Talking Island

5. W Talking Island rozmawiamy z Priest Petron, który poprosi Cię o upolowanie Nahira w Elven Ruins i zdobycie Hair of Nahir. Następnie wracamy do Petrona, który wysyła Cię do Elven Village.

6. W Elven Village porozmawiaj z Andelią. Ta wyśle Cię do neutral zone abyś zapolował na Black Willows i zdobył Debris of Willow (mała wskazówka - jednego z potworów spotkałem kiedyś na środku swampland). Debris od Willow oddaj Uruha, która znajduje się niedaleko miejsca pojawienia się potwora. Uruha zamieni Debris w Book of Darkness z którą musisz wrócić do Andelli. Ta wyśle Cię do Wastelands aby spotkać się z Wiseman Casian (najlepiej szukać go wchodząc do wastelands od południowej strony). Porozmawiaj z Wisemanem aby zdobyć Book of Sage i wróć do Hermana Santiago u którego rozpoczynałeś swój quest. On nagrodzi Cię Pilgrim's Voucher i to już koniec.


Test of Trust
1. Quest rozpoczyna się w Oren Castle Town u postaci High Priest Hollint, który znajduje się w świątyni zaraz obok Gatekeepera. Otrzymasz dwa listy, które musisz dostarczyć do Elfów i Ciemnych elfów.

2. Udaj się do Elven Village, znajdź postać o imieniu Hierarch Asterios, który znajduje się w świątyni, zaraz obok Gatekeepera. Asterios chce abyś zabił potwory – „Akatea of verdant wilds” oraz „Luell of zephyr winds”.

3. Potwory znajdziesz na przecięciu linii 46 stopni bocznych oraz 47 stopni górnych. Spotkasz tam „Dryad Elder” po zabiciu którego pokaże się „Akatea…” oraz „Lirien” po zabiciu którego pokaże Ci się „Luell…”. Powinieneś dostać „Seed of Verdure” oraz „Breathe of Winds”. Wróć się do High Priest Hollint i oddaj mu zdobyte przedmioty, w zamian dostaniesz „Trust of Elves”.

4. Udaj się do Dark Elven Village, znajdź postać o imieniu Tetrarch Thifiell, który znajduje się w świątyni, zaraz obok Gatekeepera. Porozmawiaj z nim. Teraz udaj się do Dion Castle Town.

5. W Dion udaj się do Gildii Ciemnych Elfów, porozmawiaj z Magister Clayton, poprosi Cię o zabicie kilku potworów w Death Pass, przy Cruma Tower oraz w Wastelands.

6. W Death Pass zabij 10 „Guardian Bazilisk”, będą z nich wypadać „Guardian Bazilisk Blood”, po uzbieraniu 10 sztuk przemienią się w „Bazilisk Plasma”.

7. Na obszarze bagien okalających Cruma Tower zabij 10 „Marsh Stakato Soldier” bądź „Marsh Stakato Drone”. Będą z nich wypadać „Stacato’s Fluids”, po uzbieraniu 10 sztuk przemienią się w „Stacato Ichor”.

8. W Wastelands poluj na „Ant Soldier” bądź „Ant Warrior Captain”, zabij 10 sztuk. Znajdziesz je idąc od południowego wejścia na północ, wzdłuż lewej ściany. Będą z nich wypadać „Aphids”, po uzbieraniu 10 przemienią się w „Honeydew”.

9. Wróć do Dion do Magister Clayton i porozmawiaj z nim. Następnie udaj się do Dark Elven Village do Tetrarch Thifiell i oddaj mu zdobyte trzy przedmioty, w zamian dostaniesz "Trust of Dark Elves"

10. Udaj się do Oren do High Priest Hollint, oddaj mu dwa listy "Trust of...".

11. Podejdź do "Cardinal Seresin" stojącego przed wejściem do świątyni. Tym razem dostaniesz listy, które musisz dostarczyć do Orków i Krasnali.

12. Udaj się do Orc Village i porozmawiaj z "Kakai Lord of Flame", który znajduje się w świątyni na piętrze. Kakai wyśle Cię do Giran Castle Town do "Seer Manakia", który znajduje się przy lewym północnym wyjściu z Giran. Manakia chce abyś zdobył 10 "Rotas Parasitic Spirits", które wypadają z potworów "Windsus". Znajdziesz je na lini 50 stopni bocznych między liniami 52 i 53 stopni górnych.

13. Gdy zdobędziesz 10 podanych przedmiotów udaj się do "Seer Manakia" i oddaj mu zdobyte przedmioty. Teraz idź do Orc Village do "Kakai Lord of Flame", otrzymasz od niego "Trust of Orcs".

14. Udaj się do Dwarven Village do "High Elder Lockirin", który znajduje się w okrągłym budynku po drugiej stronie ścieżki niż Gatekeeper. Lockirin wyśle Cię do "Maestro Nicolla”, który znajduje się na bagnach Cruma Tower, niedaleko wejścia do wieży.

15. Maestro Nicolla, chce abyś zdobył 10 "Portas Heart Stone", wypadają one z golemów "Porta", które znajdziesz na pierwszym piętrze Cruma Tower. Po uzbieraniu podanych przedmiotów wróć do "Maestro Nicolla", a następnie udaj się do Dwarven Village do "High Elder Lockirin". Dostaniesz od niego list "Trust of Dwarves".

16. Wróć do "Cardinal Seresin" w Oren Castle Town i porozmawiaj z nim. Następnie podejdź do "High Priest Hollint" i z nim również porozmawiaj. Teraz musisz dostać się na Talking Island i spotkać się z "Priest Biotin", którego znajdziesz w świątyni. Porozmawiaj z nim i ostatecznie dostaniesz "Mark of Faith", na czym quest się kończy.Judgment of Reformer

Quest rozpoczyna się w Giran, a konkretnie w kościele u Kapłanki Pupina. Kiedy z nią porozmawiasz wręczy Ci ksiązkę, jako quest item i wyśle do Execution Ground byś tam pokonał/a Nameless Revenant's. Z Giran idź naprzeciw Dion wychodząc przez północną bramę i podążając wzdłuż (tej wyższej) ścieżki. Podczas drogi powinieneś ujrzeć wzgórze na tyłach Execution Ground - to droga na drugie piętro... jeśli pójdziesz tamtędy zobaczysz wielką dziurę w ziemi. Tam znajdziesz potwory których szukasz.

Zabijając je będziesz otrzymywał quest itemy - Torn Journal Piece. Kiedy zbierzesz już 7, stworzą one stwora - Aruarune - jakby Mandragorę - w całości. Jak już ją pokonasz wypadnie z niej item Gigant Nail. Zaniesiesz to do kapłanki Pupiny. Ona odeśle Cię do Prophet Sla. Znajduje się ona między Florian a Ant Nest. Zleci Ci udanie się do Pilgrima Katari, który znajduje się na północ od wodospadu (na terenie Mrocznych Elfów) - niedaleko bagna.

Kiedy już ją znajdziesz, porozmawiaj z nią. Zapyta Cię o pomoc. Jeśli się zgodzisz ( musisz by dokończyć questa ) Pojawią się 2 potwory OI Mahum i OI Mahum Inspector - atakuj tylko inspektora jeśli chcesz zaliczyć ten test. Jeśli Ci się uda, zostanie wezwany następny potwór.
Kiedy porozmawiasz wówczas z Katari powie Ci, żebyś zabił potwora, który własnie został przyzwany - OI Mahum Betrayer. Teraz porozmawiaj z OI Mahum Pilgrim, którego nie powinieneś zabijać. Da Ci on OI Mahum Coin. Teraz porozmawiaj jeszcze raz z Katari, a ona wręczy Ci list, który będziesz musiał/a zanieść z powrotem do Sla'i. Ona każe Ci iść do swoich 3 uczniów:

1. Kakan - umiejscowiony w Regionie Orków, lecz na dalekim południowym-wschodzie od wioski. Kiedy już z nią porozmawiasz i odpowiesz twierdząco na jej prośbę, pokażą się wilki, ale zabijając je POD ŻADNYM POZOREM NIE ATAKUJ JE Z BRONI, tylko z magii. Po tym zdarzeniu porozmawiaj z Kakan. Wręczy Ci list skierowujący do 2 ucznia.

2. Nyakuri - znajduje się na terenie krasnoludów. Łatwo ją znależć: 9k na gatekeeper'ów i wyjdź z wioski północno-wschodnią bramą. Podążaj wzdłuż ścieżki w kierunku Abandoned Coal Mines, lecz nie zapędź się... Znajduję się ona tuż za mostem - przy drodze. Będziesz musiał jej pomóc w zabiciu kilku potworów - sposób dowolny. Po otrzymaniu kolejnego listu zostaniesz odesłany na Talking Island.

3. Ramus - znajduje się na drodzę wiodącej z wioski w kierunku wodospadu. Spyta Cię o zebranie Undead Bones. Potwory których szukasz będą w głębi Elven Ruins - poluj tam na wszelkiego rodzaju szkielety np. Archer, Scout Skeleton. Zbierz 5 i wróć do Ramusa. On da Ci kolejny list (OSTATNI).

Teraz udaj się zpowrotem do Sla'i - między Ant Nest, Florian - otrzymasz od niej główny quest item - Reformer's Voucher - tym samym kończąc ten quest !


http://img526.imageshack.us/img526/5598/011911totalwarshogun2kn.jpghttp://img40.imageshack.us/img40/7654/gearsfeature.jpg
http://img143.imageshack.us/img143/8884/anigimlitn.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
transport motocykli